Oferta

Rekuperacja Łęczna & całe lubelskie

Montaż i serwis rekuperacji w Łęcznej oraz całym województwie lubelskim

Rekuperacja – Do niedawna słowo to kojarzyło się wyłącznie z nowoczesnymi domami, ale dzisiaj nie wybudujesz już domu bez rekuperacji! Od 2021 roku zostaje wdrożone WT 2021, które powodują obniżenie dwóch parametrów:
– współczynnika przenikania ciepła przegród budowlanych
– Wskaźnik rocznego obliczeniowego zapotrzebowania budynku na energię pierwotną EPmax – od 2021 roku wartość wskaźnika zostaje zmniejszona z 95 kWh/(m2/rok) do 70 kWh/(m2/rok)

Zatem aby sprostać wymaganiom WT 2021 należy zainstalować rekuperator. Nasza firma posiada odpowiednią wiedzę oraz umiejętności by pomóc Państwu w przeprowadzeniu tej inwestycji.

Doradztwo

Rekuperacją oraz wentylacją mechaniczną zajmujemy się od lat. Pozwala nam to na doradzanie w tym temacie w sposób rzetelny oraz w profesjonalny. Wierzymy, że nasza pomoc przyczyni się do poprawy jakości Twojego życia i zdrowia, a także obniży wydatki związane z ogrzewaniem powietrza w sezonie grzewczym.

Projektujemy i wykonujemy rekuperację nie tylko w domach i biurach, ale także innych budynkach!

Wycena oraz instalacja rekuperacji Łęczna / Lublin / Zamość / Krasnystaw – całe województwo lubelskiego

Każdemu inwestorowi oferujemy darmową wycenę rekuperacji w jego nieruchomości. Wycena obejmuje:
– dobranie rekuperatora o odpowiedniej mocy
– optymalne umiejscowienie rekuperatora
– poprowadzenie kanałów rekuperatora
Montujemy rekuperację w nowych budynkach, a także już istniejących!

Oferta rekuperatorów

Doświadczenie praktyczne, które zdobyliśmy pozwoliło nam zdobyć wiedzę, która przełoży się na wyższy komfort Państwa życia. Oferujemy urządzenia wyłącznie sprawdzonych producentów, które gwarantują najwyższą jakość, a także długie i bezproblemowe działanie.

Szybka realizacja inwestycji

Zdajemy sobie sprawę, że po podjęciu przez Państwa decyzji o inwestycji w rekuperację pojawi się chęć szybkiej realizacji inwestycji. Dokładamy więc wszelkich starań by rekuperacja została zainstalowana w jak najkrótszym terminie. Gwarantujemy, że posiadamy odpowiedni personel. Nasi monterzy oraz instalatorzy posiadają niezbędną wiedzę oraz praktykę, która rośnie każdego dnia.

Serwis rekuperacji

Jeżeli chcecie Państwo cieszyć się bezproblemową pracą rekuperatora to warto pamiętać o jego corocznej konserwacji. Nasza firma oczywiście świadczy takie usługi, a co za tym idzie po podpisaniu odpowiedniej umowy to my będziemy pamiętać o Państwa rekuperacji.
Warto wiedzieć, że filtry w rekuperatorze należy wymieniać nie rzadziej niż raz na pół roku, ale w zależności od lokalizacji nieruchomości okres pełnej sprawności filtra może spaść do trzech miesięcy.

Podczas serwisu / przeglądu rekuperacji nasi specjaliści sprawdzają między innymi:
– oczyszczenie wymiennika ciepła
– wymianę filtrów
– kontrolę i czyszczenie czerpni oraz wyrzutni powietrza w rekuperatorze
– kontrola skroplin (odpływ skroplin)
– kontrola przepustnicy
– sprawdzenie sterownika rekuperacji

Poznaj system rekuperacji Samsung ERV
Przeczytaj czym jest i jak działa rekuperacja

Masz pytania? Jesteśmy dla Ciebie!

Zadzwoń do nas, a chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z rekuperacją oraz klimatyzacją.