Oferta

Klimatyzacja lubelskie

Autoryzowany serwis Mitsubishi oraz Gree

30.11.2021 dla naszej firmy jest dniem szczególnym – chcąc się nieustannie rozwijać pozyskaliśmy autoryzacje firm Mitsubishi oraz Gree! Oznacza to, że staliśmy się oficjalnym partnerem tych firm i możemy świadczyć usługi montażowo-serwisowe tych firm jako AUTORYZOWANY PARTNER! Jest to efektem naszej dotychczasowej współpracy oraz podjętych szkoleń! Rozwijamy się każdego dnia z myślą o Państwa komforcie – Tylko Państwa zadowolenie z naszych usług wpływa na naszą przyszłość! Bez Państwa nie istniejemy! Dziękujemy!

Montaż i serwis klimatyzacji w województwie lubelskim

Klimatyzacja – jeszcze wczoraj obecna była głównie w biurach i luksusowych domach czy mieszkaniach, a dzisiaj stała się standardem. Kiedyś dawała wyłącznie ulgę w upalne dni, ale dzisiaj obecna jest z nami cały rok. Nasza firma zajmuje się montażem klimatyzacji precyzyjnej do tzw. clean roomów oraz serwerowni, biurowców, obiektów komercyjnych, urzędów, domów wolnostojących i mieszkań czy domków letniskowych.

Przez lata doświadczenia i nieustannego rozwoju nasza firma zdobyła autoryzacje serwisowe takich marek jak Fujitsu, Gree czy LG! Warto zaznaczyć, że posiadamy także wszystkie niezbędne uprawnienia potrzebne do świadczenia usług montażu oraz serwisu klimatyzacji. Wśród nich są uprawnienia F-GAZ, SEP G1, G2 oraz G3. Posiadamy także uprawnienia do lutowania w miedzi.

Doradztwo

Uważamy, że uczciwość i rzetelność w naszym fachu jest niezwykle istotna. Dlatego od początku stawiamy na jasne i przejrzyste zasady współpracy z klientami. Wierzymy i zauważamy, że taka postawa przekłada się na postrzeganie naszej firmy jako partnera godnego zaufania!

Dobra klimatyzacja zaczyna się od odpowiedniego dobrania sprzętu i zaprojektowania całej instalacji w odpowiedni sposób. My posiadamy odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie, które gwarantuje pełne zadowolenie klienta.

Zawsze doradzamy optymalne rozwiązanie dla klienta! Powiemy także o skutkach doboru urządzeń o innych mocach – tak by klient zawsze wybierał świadomie!

Wycena i montaż klimatyzacji Łęczna / Lublin / Zamość / Puławy / Biała Podlaska

Każdemu klientowi oferujemy całkowicie darmową wyceną montażu klimatyzacji w woj. Lubelskim. Warto zaznaczyć, że wycena obejmuje takie działania jak:

– dobranie klimatyzatora
– umiejscowienie klimatyzatora
– poprowadzenie instalacji

Pamiętaj, że właściwy wybór urządzenia to jego bezproblemowe i skuteczne działanie.

Oferta klimatyzatorów

Posiadamy szeroką ofertę klimatyzatorów takich firm jak: LG, Gree, Samsung, Vivax czy Mitsubishi Electric. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować . dostosowane do potrzeb każdego klienta. Sprzedawane przez nas urządzenia to gwarancja dobrej klimatyzacji.

Szybka realizacja instalacji klimatyzacji

Zawsze staramy się realizować instalację klimatyzatorów oraz klimatyzacji w dogodnych dla klienta terminach. Należy jednak pamiętać, że moataż klimatyzacji to znacznie bardziej skomplikowane zajęcie niż składanie mebli – warto się do tego przygotować. W środku upalnego lata montaż klimatyzacji może się nieco wydłużyć ze względu na wzmożone zainteresowanie naszymi usługami. Warto zaznaczyć, że nasza firma.

Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny klimatyzacji

Świadczymy usługi serwisu klimatyzacji w całym woj. Lubelskim (Lublin / Biała Podlaska / Łuków / Kraśnik / Chełm), ale nie tylko serwisu. Przeprowadzamy także przeglądy sezonowe oraz prace konserwacyjne. W zakres takich działań wchodzą mi:

– czyszczenie filtrów (czyszczenie klimatyzacji)
– dezynfekcja klimatyzacji
– sprawdzanie szczelności klimatyzacji
– pomiar ciśnienia freonu w klimatyzacji
– sprawdzanie drożności odpływu skroplin
– test pracy klimatyzatora

Pracujemy na terenie całego woj. Lubelskiego, ale w przypadku większych instalacji możemy przeprowadzić pracę na terenie całego kraju.

Cennik klimatyzatorów

Masz pytania? Jesteśmy dla Ciebie!

Zadzwoń do nas, a chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania związane z rekuperacją oraz klimatyzacją.